S.S.S.

     1- Hesap satın alımdan x gün sonra girmezse ne yapabilirim?

  • Sipariş vereceğiniz ürünü satın alırken Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Satın alımından sonra teslimat tamamlanmış olur. Teslimat süresinden sonraki tüm sorumluluk müşteriye aittir. Eğer bir zaman sonra hesaba giriş yapamazsanız, Playzer’e bu durumu bildirmeniz gerekir. Playzer eğer sizi haklı görürse yeni hesap teslim eder.

     2- Hesabı aldım ve çeşitli sorunlardan dolayı iade etmek veya değişim istiyorum. İade sağlıyor musunuz?

  • Bu durumda Playzer satın alımdan 1 iş günü geçmediyse KDV hariç fiyatı komisyon payıyla eksilterek size ücretin bir kısmını iade eder. Değişim konusunda Playzer, satın alımdan 1 iş günü geçmediyse koşulsuz bir şekilde hesabın çalışmaması sorunundan ötürü değişim garantisi vermektedir.

     3- Neden bu kadar ucuz?

  • Bu soruyu 2 cevaba ayırmamız mümkün: Hesap ile satılan oyunları toptan bir şekilde tedarik ediyoruz, bu sebepten ucuza satıp üstüne KDV ekleyerek sitemize ekliyoruz; Steam üzerinden hediye olarak gönderilen oyunlar ile ilgili herhangi bir illegal yöntem kullanılmamakta olup, Steam bakiyesini ucuz bir şekilde tedarik ettiğimizden legal bir şekilde aslında oyunu Steam’daki fiyatına alıp size uygun fiyata satıyoruz.

     4- Kredi kartı ödemesi mevcut mu?

  • Evet, kredi kartı ödemesi PayTR üzerinden olup 7/24 anında onay ile ödemeleriniz onaylanmaktadır.

     5- Mobil ödeme mevcut mu?

  • Evet, mobil ödeme PayGuru üzerinden olup 7/24 anında onay ile ödemeleriniz onaylanmaktadır.

     6- Size nasıl güvenebilirim?

  • Playzer, bir Kodzer iştirakıdır. Kodzer ise bilişim sektörünün öncü firmalarından biridir. Bu sebepten ötürü her satışımıza fatura kesiyoruz. Kişi isterse e-mail adresine fatura iletilebilir, isterse +10 ₺ kargo ücreti karşı ödemeli şeklinde faturası kargo ile gönderilebilir.

      7- Teslimat nasıl oluyor?

  • Playzer üzerinden aldığınız hesaplar ödeme sonrası anında otomatik teslimat ile sağlanmaktadır. Playzer üzerinden aldığınız Steam oyunlarını, ödeme sonrasında Canlı Destek üzerinden talep etmelisiniz.