Garanti ve İade Koşulları

Playzer, bir Kodzer iştirakıdır. Her sattığı ürüne Kodzer üzerinden fatura kesmek zorunda ve fiyatlarına KDV eklemek sorumluluğundadır. Playzer, üzerinden almış olduğunuz tüm hesaplar, listemize eklenmeden önce manuel olarak tarafımızdan kontrol edilmekte, daha sonra siteye liste olarak eklenmektedir.

playzer.net üzerinde sadece hesap ile satılan ürünlerin garantisi mevcuttur. Sitemiz üzerinden almış olduğunuz herhangi bir Steam oyunun garantisi mevcut değildir.

playzer.net üzerinde sadece hesap ile satılan ürünlerin iadesi mevcuttur. Sitemiz üzerinden almış olduğunuz herhangi bir Steam oyunun iadesi mevcut değildir.

playzer.net üzerinden almış olduğunuz garanti kapsamlı hesaplar kontrol edilerek verilmektedir. Sipariş vereceğiniz ürünü satın alırken Gizlilik Sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Satın alımından sonra teslimat tamamlanmış olur. Teslimat süresinden sonraki tüm sorumluluk müşteriye aittir. Eğer bir zaman sonra hesaba giriş yapamazsanız, Playzer’e bu durumu bildirmeniz gerekir. Playzer eğer sizi haklı görürse yeni hesap teslim eder.

İade durumunda müşterinin geçerli bir sebebi olmasına karşın Playzer satın alımdan 1 iş günü geçmediyse KDV hariç fiyatı, komisyon payıyla eksilterek size ücretin bir kısmını iade eder. Müşteri değişim isterse, satın alımdan 1 iş günü geçmediyse Playzer koşulsuz şekilde yeni bir hesap temin etmek zorundadır.

Playzer üzerindeki satılan Steam oyunları herhangi bir illegal yöntem ile alınmamış olup size Steam üzerinden hediye olarak gönderilmektedir. Bu yüzden iadesi/garantisi bulunmamaktadır.